Chusta kółkowa Storchenwiege Leo Grun Zobacz większe

Chusta kółkowa Storchenwiege Leo Grun

Stan:Nowy produkt
Producent: Storchenwiege®
SplotDiamentowy
Materiał100% bawełna
Długość2m

Chusty kółkowe do noszenia dzieci Storchenwiege są tkane  skośnodiamentowo (tkanina „pracuje” wzdłuż i w poprzek) z bardzo mocnej przędzy.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

313,00 zł brutto

Więcej informacji

Chusty kółkowe do noszenia dzieci Storchenwiege są tkane  skośnodiamentowo (tkanina „pracuje” wzdłuż i w poprzek) z bardzo mocnej przędzy.

Długość 2m, szerokosc 70 cm.Długość 2m, szerokosc 70 cm.

Używając chust kółkowych Storchenwiege® można:

  • nosić dziecko na biodrze, brzuchu i na plecach,
  • nosić dziecko w łatwy sposób mając nadal obie ręce wolne dla pozostałych dzieci lub do wykonywania drobnych prac domowych,
  • łatwo pokonywać bariery takie jak schody, wsiadanie i wysiadanie z autobusu, tramwaju, pociągu, spacerować po nierównym terenie,
  • dziecku uczącemu się chodzić zaoferować odpoczynek, gdy zmęczy się na dłuższym spacerze.

Praktyczne i łatwe do założenia chusty kółkowe Storchenwiege® wykonane są ze sprawdzonego materiału do produkcji chust do noszenia dzieci. Chusty są uniwersalnego rozmiaru, mogą być używane przez osoby o różnych posturach.
Używając chust kółkowych Storchenwiege® można nosić dziecko na biodrze, brzuchu i na plecach. Do chust kółkowych Storchenwiege® dołączona jest szczegółowa instrukcja wiązania.  Użycie wysokiej jakości, dużych kółek aluminiowych oraz możliwość szerokiego rozłożenia chusty w kółkach zapewniają wysoki komfort noszenia chust kółkowych Storchenwiege®. Brzegi chusty są w różnych kolorach, co ułatwia prawidłowe założenie i odpowiednie dociągnięcie chusty.